V1043 BROWN ANTIQUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V1043 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1820kg |